powstał z myślą o pacjentach i wszystkich osobach, które potrzebują informacji organizacyjnych ułatwiających dostęp do opieki medycznej. 

Nasz zespół Doradców Medycznych wie z praktyki, jak trudno odnaleźć się w stale zmieniających się przepisach i zasadach realizacji świadczeń medycznych. Stale monitoruje także rynek medyczny z punktu widzenia pacjenta. Dlatego też, poradnik medinfo.pl to serwis skierowany do wszystkich osób, które poszukują sprawdzonych, rzetelnych i wiarygodnych informacji, przede wszystkim  na temat dostępności opieki medycznej w Polsce.

Celem zamieszczonych artykułów jest wsparcie informacyjne pacjentów w celu ułatwienia im poruszania się po skomplikowanym systemie ochrony zdrowia oraz wyboru najlepszej dla nich opcji wizyty, badania czy zabiegu zarówno na NFZ jak i prywatnie Co więcej, nasz zespół Doradców Medycznych, udziela także informacji na temat możliwości diagnostyki, leczenia i rehabilitacji poza granicami Polski  (głównie w krajach Unii Europejskiej).

Poprzez stale aktualizowane treści zamieszczane w poradniku medinfo.pl, nasz zespół Doradców Medycznych dzieli się swoimi przemyśleniami oraz fachową wiedzą podpartą przykładami prosto z życia. To wszystko pozwala nam wierzyć, że nasze porady będą dla pacjentów pomocne i ułatwią im życie.

Zapraszamy Państwa do lektury oraz zachęcamy również do zadawania pytań i komentowania na forum.

Zespół Doradców Medycznych 

Start typing and press Enter to search